Bizon

1-7 Osób
80

Witamy w naszym luksusowym domku „Bizon”, idealnym miejscem dla par i rodzin, które pragną spędzić romantyczny pobyt w otoczeniu przyrody i zachować równowagę między pracą zdalną a życiem osobistym. Ten uroczy chalet o metrażu 80 metrów kwadratowych oferuje wyjątkowy komfort i luksusowe udogodnienia.

Na parterze domku Bizon znajduje się przestronny salon, gdzie można odpocząć na wygodnej sofie, obejrzeć ulubione filmy na telewizorze lub pracować zdalnie, mając jednocześnie widok na malowniczy las świerkowy. 

Jednym z największych atutów domku Bizon jest sauna, która znajduje się w środku domku na parterze. To idealne miejsce na odprężenie się i relaks po dniu pełnym aktywności czy pracy. Sauna zapewni Ci błogi relaks i uczucie odnowienia.

Na piętrze znajdują się sypialnia, z których każda wyposażona jest w wygodne łóżka dla dwóch osób. Sypialnie są urządzone w romantycznym stylu, aby zapewnić niezapomniane chwile miłości i spokoju.

Dom Bizon oferuje również klimatyzację, co pozwoli Ci utrzymać przyjemną temperaturę we wnętrzu, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych na zewnątrz.

Zarezerwuj nasz luksusowy domek Bizon i ciesz się romantycznym pobytem w przestronnym chaletu z widokiem na las świerkowy. Wykorzystaj udogodnienia, takie jak sauna, aby zrelaksować się i odnowić siły, a jednocześnie pracuj zdalnie w przyjemnym otoczeniu. Odkryj harmonię z naturą i spędź niezapomniane chwile w naszym luksusowym chaletcie.

Your Reservation

Adults
Children 2-12 years old
Infant's 0-2 years old

Extra Services

Late Checkout $10
Cleaning Fee $20
Washer (Up To 7Kg) $3
Pet free
Fridge Rental $3
Security Deposit $5
Bedroom Linen $10

Your price

$ 48

Seasonal Pricing

Thu, 01 Apr 2021 Sat, 15 May 2021 Low rate $10
Sat, 15 May 2021 Sat, 31 Jul 2021 Low rate $20
Sat, 31 Jul 2021 Wed, 15 Sep 2021 Low rate $8

Mapa

Legend