Dzik

1-6 Osób
80m2

Zapraszamy do naszego uroczego domku „Dzik”, idealnego dla rodzin i osób pracujących zdalnie, które pragną zachować równowagę między pracą a życiem osobistym. Ten wyjątkowy domek o metrażu 80 metrów kwadratowych oferuje komfortowe zakwaterowanie w otoczeniu przepięknego lasu świerkowego.

Dom Dzik został starannie zaprojektowany, aby zapewnić wygodę i prywatność dla rodzin i osób pracujących zdalnie. Na parterze znajduje się przestronny salon, gdzie można odpocząć na wygodnej sofie, obejrzeć ulubione filmy na telewizorze lub skupić się na pracy. W pełni wyposażona kuchnia pozwoli na przygotowanie posiłków dla całej rodziny i spożywanie ich w przyjemnej atmosferze.

Na piętrze znajdują się łózko dwuosobowe z możliwością rozłączenia oraz dwa łóżka jednoosobowe.

Dom Dzik oferuje również widok na piękny las świerkowy, który pozwoli Ci cieszyć się spokojem i harmonią natury. Możesz obserwować piękno otaczającego krajobrazu, zrelaksować się na tarasie lub zanurzyć się w pracy, mając jednocześnie kontakt z naturą.

Dodatkowo, dom jest wyposażony w klimatyzację, co zapewni Ci komfortową temperaturę we wnętrzu niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz. To istotne, aby móc pracować w przyjemnym i sprzyjającym środowisku.

Zarezerwuj nasz domek Dzik i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem w przestronnym wnętrzu z widokiem na las świerkowy. Zachowaj równowagę między pracą a życiem osobistym, korzystając z wygody i uroku naszego domku. Stwórz niezapomniane wspomnienia z rodziną i ciesz się harmonią natury, pracując zdalnie w przyjemnym otoczeniu.

Your Reservation

Adults
Children 2-12 years old
Infant's 0-2 years old

Extra Services

Late Checkout $10
Cleaning Fee $20
Washer (Up To 7Kg) $3
Pet free
Fridge Rental $3
Security Deposit $5
Bedroom Linen $10

Your price

$ 45

Mapa

Legend